Direct naar content

Arbeidsconflict: niet werken, maar wel recht op loon?

8 feb 2009

Niet alle werknemers die zich naar aanleiding van een arbeidsconflict ziek melden, hebben recht op loon op grond van artikel 7:629 BW. Het recht op loon op grond van dit artikel bestaat immers alleen als een werknemer arbeidsongeschikt is ten gevolge van ziekte.

Bron: hrpraktijk