Let op: Op dit ogenblik is er helaas een aanmeldstop voor de GGZ zorg die vergoed wordt vanuit de basisverzekering. Als je dat wil is het mogelijk om je aan te melden voor de wachtlijst. Het is de bedoeling dat je dan gewoon het aanmeldformulier invult. Als er een plek vrij komt zullen we zo snel mogelijk contact met je opnemen. Helaas is het voor ons moeilijk te voorspellen binnen welke tijdrange dit gebeurt.
De aanmeldstop geldt niet voor de werk gerelateerde diensten, zoals coaching en training, die privé gefinancierd worden of door de werkgever. Dan kan de intake binnen 2 weken plaatsvinden.
Wachttijden intakegesprek
Wij streven ernaar dat er na je aanmelding, zo snel mogelijk een intakegesprek met de cliënt plaatsvindt.
Wachttijden behandeling
Na het intakegesprek wordt doorgaans binnen twee weken gestart met diagnostiek en behandeling.
DKP werkt contractvrij
Na het intakegesprek wordt doorgaans binnen twee weken gestart met diagnostiek en behandeling. Zie eerst de voorwaarden voor de vergoeding.
Voor het direct aanmelden van een cliënt voor diagnostiek en/of behandeling kan je een verwijsbrief via Zorgmail sturen of gebruik maken van onderstaand formulier. Je ontvangt hierover dan zo spoedig mogelijk bericht. Wij verzoeken je om in ieder geval de velden met een * in te vullen. Mocht je problemen ondervinden bij het invullen van dit aanmeldformulier, neem dan contact met ons op via info@dkp.nl. Wij helpen je graag verder.